İletişim:
Tel : 0 216 577 47 47 (pbx)
Adres : Küçükbakkalköy Mah.
Dilek Sabancı Cad. No:4A
Ataşehir / İstanbul
E-posta : bilgi@tadatasehir.com
Tüm Hakkı Saklıdır © 2014 By Designed Webuzmanim

TAD Ataşehir Anaokulu gıda konusunda çok hassastır. Çocuklarımızın dengeli ve yeterli seviyede beslenmesi için uzman diyetisyenler tarafından menüler, büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır.Kullanılan sebze ve meyveler mutlaka mevsim ürünlerinden oluşur ve halden günlük olarak temin edilir.Süt ürünleri, Tariş peynir ürünleri ve SEK süt ürünlerinden oluşur. Okulumuzda günlük süt riskleri nedeni ile kullanılmamaktadır.Et ürünleri haftalık olarak okulumuzun anlaşmalı olduğu market zincirlerinden temin edilir. Yağ ürünleri olarak zeytinyağı ve fındıkyağı kullanılır.Mutfağımız endüstriyel ekipmanlarla donatılmıştır ve yemek servisi Termo tabldotlar ile yapılır. Mutfağımız  ve personelimiz düzenli laboratuvar denetimindedir  ve denetim raporları velilerimiz ile düzenli olarak paylaşılacaktır.Okulumuzda raf ömrü olan bisküvi, kurabiye, pasta, kek gibi ürünler ve hazır meyve suları kullanılmamaktadır. Bu tür ürünler okulumuzda hazırlanıp kısa sürede tüketilmektedir.
TAD Ataşehir Anaokulu 32 kamera ile açık alanlarda dahil olmak üzere 7X24 kayıt altına alınmaktadır. Güvenlik personeli tüm giriş ve çıkışları kayıt altında tutmaktadır. Velilerimizle aramızda özel bir parola belirleriz ve velilerimiz tarafından kayıt esnasında bildirilen kişilerden farklı bir kişinin öğrencimizi alması talebi gelse bile parola doğrulaması yaptırmadan öğrenci tesliminde bulunmayız. Her durumda kimlik doğrulaması mutlaka yapılır. Okulumuzun tüm merdiven korkulukları file ile kaplanmış ve merdiven basamakları kaydırmaz ile güvenli hale getirilmiştir. Bahçe alanımız kauçuk üzeri yapay çim ile kaplanarak güvenli hale getirilmiştir.

TAD Ataşehir Anaokulu Sağlık Bakanlığı birimleri tarafından denetlenmiş ve Beyaz Bayrak başvuruları yapılmıştır. Okulumuzda  temizlik,  profesyonel kat arabaları ve temizlik personeli ile sağlanır. Tüm Tuvalet ve lavabolar saat başı antialerjik malzemeler ile temizlenir. Tüm sınıflar gün sonunda personelemiz tarafından titizlikle temizlenir. Tüm  ortak kullanım alanları ve ekipmanlar (Koridor, Spor salonu, Buz Pisti, Bahçe) günde 2 defa profesyonel temizlik malzemeleri ile temizlenir. Okulumuzun sterilizasyon işlemi profesyonel buhar makineleri kullanılarak yüksek buhar ısısı ile sağlanır. Okulumuz ayda 2 defa Cuma akşamları haşerelere karşı ilaçlanmakta ve ilaçlaıma sonrası gemel temizlik işlemleri sertifikalı firmalar tarafından yapılmaktadır.