TAD Ataşehir Anaokulu, eğitmen seçiminde, alanında profesyonel, en az 4 yıl eğitim sektörünün öncü kurumlarında deneyimli sektör profesyonelleri ile çalışmayı ilke edinmiştir.Tüm personelimiz, TAD Eğitim Akademisi ve insan kaynakları departmanı tarafından kişilik envanter ve bilgi seviyesi ölçme testlerinden başarı ile geçmiş kişilerden oluşur.Her sınıfımızda sınıf öğretmeni (okul öncesi öğretmenliği ya da çocuk gelişimi mezunu) ve yardımcı öğretmen (meslek liselerinin çocuk gelişimi bölümlerinden mezun) olmak üzere 2 öğretmen bulunur.
İletişim:
Tel : 0 216 577 47 47 (pbx)
Adres : Küçükbakkalköy Mah.
Dilek Sabancı Cad. No:4A
Ataşehir / İstanbul
E-posta : bilgi@tadatasehir.com
Tüm Hakkı Saklıdır © 2014 By Designed Webuzmanim

TAD Eğitim ve Öğretim Sistemi, Okul Öncesi Öğretimde referans alınan dünyaca kabul görmüş eğitim metodlarının Profesyonel Eğitim Danışmanları tarafından sentezlenmesi ile oluşturulmuştur
Özge Yalçıner, 1981 Yılında İstanbul’da Doğdu, 2000 Yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi akşam okulundan mezun oldu. 2003 yılından itibaren Müjdat Gezen Sanat Merkezi hafta sonu okulunda tiyatro öğretmenliğine devam etmektedir.

2007~2008   Yonca Evcimik Kültür Sanat Okulu Tiyatro Öğretmenliği

2008~2009   Özel Anabilim İlköğretim Okulu Tiyatro Öğretmenliği

2009~2010   Özel Irmak Okulları Tiyatro ve Drama Öğretmenliği

2012~          Müjdat Gezen Sanat Merkezi Akşam Okulu Tiyatro Öğretmenliği
Ezo Sunal 1984 yılında İstanbul’da doğdu. İlk öğretimini 50. Yıl Cumhuriyet
İlkokulu’nda, ortaöğretimini Özel Sainte-Pulchérie Fransız Kız Ortaokulu’nda,
lise öğretimini ise İngiltere’de Bosworth Independent College’de tamamladı.Ortaokul ve lise yıllarında Fransa “Centre International d’Antibes” ve “Alpha-B”; İspanya “Spanish Abroad” okullarından Fransızca ve İspanyolca, Cambridge’den İngilizce ve bilgisayar alanlarında  sertifikaları bulunmaktadır.Lise yıllarında Royal Theatre of Northampton Guildhall’da tiyatro ve drama çalışmalarına katıldı.2005 yaz döneminde Salzburg Mozerteum Üniversitesi'nde Orff-Schulwerk eğitimine katılarak sertifika aldı.Üniversite yıllarında Londra’da yayımlanan Avrupa Gazetesi Sinema Köşesi'nde film kritikleri yazdı.2005 - 2006 eğitim yılında University of Surrey Roehampton (Londra) Film Studies ve Early Childhood Studies bölümlerinden mezun oldu. 2006 - 2007 yılları arasında Elele Dergisi’nde “Annenin Rehberi” sayfasının editörlüğünü yaptı.2007 yılında Fox TV’de yayınlanan “Tutsak” adlı dizide başrol oynadı. Ocak 2007'de Ezo Sunal Çocuk Atölyesi'ni kurdu. 2008 yaz döneminde Asociacion Orff-Espana tarafından düzenlenen “MÚSICA Y DANZA EN LA EDUCACION" başlığı altındaki uluslarası yaz kursuna katılarak sertifika aldı.